Apartament Malachit

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Zachwyt!
dodano przez: Justyna z Ostrowa Wlkp.
Apartament Malachit jest pięknym, słonecznym, luksusowo urządzonym mieszkaniem. Właścicielka oraz Pani Małgosia, która sprawuje pieczę nad gośćmi - super. Dawno nie zostaliśmy potraktowani tak miło i serdecznie. Wyrozumiałość, dostosowanie do turystów, wyjątkowo uprzejmy i bezproblemowy kontakt, spokojna okolica, piękny widok na Śnieżkę z okna salonu:)Tylko jechać i korzystać z urlopu:)

Cudowne miejsce
dodano przez: KM
Witam, Po roku wróciliśmy do Malachitu. I jest jeszcze lepiej niż rok temu. Z wyposażenia doszły: robot kuchenny, łóżeczko dziecinne/kojec, dekoracje. Pani Malgosia jak zwykle cudowna i przesympatyczna. Cudnie, czyściutko, miło, ciepło, klimatycznie i wygodnie. I dobre wino na powitanie. Wracamy już niedługo! Tenisiści z Łodzi.

Cudowne miejsce
dodano przez: KM
Witam, Po roku wróciliśmy do Malachitu. I jest jeszcze lepiej niż rok temu. Z wyposażenia doszły: robot kuchenny, łóżeczko dziecinne/kojec, dekoracje. Pani Malgosia jak zwykle cudowna i przesympatyczna. Cudnie, czyściutko, miło, ciepło, klimatycznie i wygodnie. I dobre wino na powitanie. Wracamy już niedługo! Tenisiści z Łodzi.Copyright 2009-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę